Glosa mojego autorstwa w najnowszej „Palestrze”

26 października 2012 · 0 komentarzy

W najnowszym numerze 9-10/2012 wielce zasłużonego Pisma Adwokatury Polskiej – „Palestra” ukazała się obszerna glosa mojego autorstwa do postanowienia Sądu Najwyższego z dnia 20 października 2011 r., sygn. akt IV CSK 47/11.

Glosa:
– omawia skutki jednostronnego odstąpienia przez syndyka od umowy wzajemnej
– a także zawiera próbę analizy kwestii, kim właściwie jest syndyk w postępowaniu upadłościowym.

Polecam!

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem wojciech.pilat@pilatipartnerzy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: