IV Polski Kongres Prawa Upadłościowego i Naprawczego INSO 2012

1 listopada 2012 · 0 komentarzy

W dniu 8 listopada 2012 r. w Warszawie odbędzie się IV Polski Kongres Prawa Upadłościowego i Naprawczego INSO 2012, który jest organizowany przez Instytut Allerhanda.

Jest to cenna inicjatywa nie tylko z uwagi na bardzo znaczący wzrost liczby ogłaszanych upadłości, ale także z racji planowanych w najbliższym czasie przez Ministerstwo Sprawiedliwości zmian w prawie upadłościowym i naprawczym.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem wojciech.pilat@pilatipartnerzy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: