Muzyka, czyli nie samym prawem człowiek żyje…

20 listopada 2016 · 5 komentarzy

Nie mogłeś się w piątek do mnie dodzwonić? Wziąłem wolne. Większą część dnia poświęciłem na przygotowania do zajęć wieczornych.

A wieczorem byłem tu:

mechanik2
A dokładniej tu:

imag0033b

Tak tak! Czynnie uprawiana muzyka towarzyszy mi już ponad dwadzieścia lat. Oprócz grania na gitarze piszę też muzykę i teksty, a z czasem posiadłem także sporą wiedzę na temat produkcji muzycznej. Pierwszy „większy” koncert zagrałem osiemnaście lat temu (łącznie zagrałem ich sporo ponad sto). Brałem także udział w nagraniu kilku płyt z własnym autorskim materiałem. Niektóre z nich wciąż można kupić w Empiku-u :-).

Te moje ulubione wiszą nawet na ścianie w naszej kancelarii:

zdjecie-1

Swego czasu muzyka absorbowała mnie do tego stopnia, że bardzo poważnie rozważałem rzucenie prawa i zajęcie się wyłącznie nią – do czego, jak wiemy, ostatecznie nie doszło. Ale wtedy pewnie nie miałbyś szansy przeczytania tego wpisu :-).

Choć aktualnie nie mam na swoją pasję tyle czasu, co kiedyś, to jednak cały czas odgrywa ona bardzo ważną rolę w moim życiu. Ostatnio z moim zespołem SpectAmentiA nagraliśmy kilka nowych utworów.

Jeśli masz ochotę, to zapraszam serdecznie do posłuchania jednego z nich:

 

A najbliższy koncert już za tydzień w sobotę 🙂

 

{ 5 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Mirek Listopad 20, 2016 o 22:41

Nooo powiem że całkiem całkiem, co prawda wolę cięższe klimaty, ale da się z przyjemnością posłuchać. Gitara i wokalistka ciągną ten projekt do przodu. Gratuluję!
Bardzo urzekł mnie cover Kaśki Bush. Wcześniej gdy słuchałem nagrań z czymś mi się wokal kojarzył i w końcu sobie przypomniałem. Za ten cover duży szacunek, bo to nie jest proste pitu pitu. W dodatku nagrywane na żywo, a brzmi naprawdę dobrze.
Przypatrywałem się płytom na ścianie, ale nie mogę odcyfrować nazw, a grafika podpowiada mi że będzie to coś co może trafić w moje gusta. Mógłbyś podać nazwy grup?
pozdrawiam
Mirek

Odpowiedz

Wojciech Piłat Listopad 22, 2016 o 11:05

Dzięki za miłe słowa. Od góry i od lewej:

SpectAmentiA – Aftereality
White Crow – Creatio ex Nihilo
White Crow – In a Forgotten Play
Fanthrash – Apocalypse Cyanide
Convent – Abandon Your Lord
Fanthrash – Trauma Despotic
Fanthrash – Duality of Things

Kilka jeszcze pewnie dowieszę w najbliższym czasie 🙂

Odpowiedz

Mirek Listopad 22, 2016 o 12:40

Niezły rozrzut, z jednej strony Convent z drugiej SpectAmentiA 😉

Odpowiedz

Wojciech Piłat Listopad 23, 2016 o 20:03

Grało się i rzeczy znacznie lżejsze niż SpectAmentiA, ale nie mam żadnych sensownych nagrań z tamtych czasów :).

Odpowiedz

Anna D Grudzień 7, 2016 o 09:50

Super! pasje w zyciu trzeba mieć a tak się składa, ze mam ta samą 🙂 gratuluję dojścia do takiego poziomu w muzykowaniu. A o produkcji muzycznej chetnie sie czegos dowiem 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem wojciech.pilat@pilatipartnerzy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: