Nowe informacje o majątku Amber Gold Sp. z o.o.

17 września 2012 · 0 komentarzy

Zgodnie z dzisiejszymi doniesieniami prasowymi Amber Gold Sp. z o.o. jest (lub niedawno była, artykuł tego nie precyzuje) właścicielem jedenastu nieruchomości, stu czterdziestu samochodów, czterech autobusów oraz sprzętu IT, mebli, kruszcu i środków pieniężnych (źródło: wyborcza.pl). Ma tak wynikać ze wstępnego sprawozdania, które przygotował dla sądu upadłościowego zarządca przymusowy spółki, mec. Józef Dębiński.
Jeżeli powyższe informacje są choćby w przybliżeniu zgodne z prawdą, to w pełni potwierdzają się przewidywania zawarte w poprzednich postach, iż ogłoszenie upadłości nastąpi niebawem. Nie ujawniono szacowanej wartości majątku, jednakże z całą pewnością jest to majątek, który wystarczy na koszty postępowania upadłościowego.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem wojciech.pilat@pilatipartnerzy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: