Odszkodowanie i zadośćuczynienie od Skarbu Państwa wskutek działań CBA dot. prywatyzacji Wydawnictw Naukowo-Technicznych Sp. z o.o.

19 września 2012 · 0 komentarzy

Dziś wyjątkowo pozwolę sobie odejść od tematyki prawa upadłościowego i naprawczego. W dzisiejszej Gazecie Wyborczej ukazał się obszerny artykuł o jednej ze spraw, które prowadzę. Wszystkim Czytelnikom polecam jego lekturę, ponieważ przypadek p. Seredyńskiego jest naprawdę bardzo przykry i wstrząsający.

Szerszy kontekst sprawy został wcześniej opisany w artykule GW z lipca 2011 r.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem wojciech.pilat@pilatipartnerzy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: