Ogłoszono upadłość Amber Gold Sp. z o.o.

25 września 2012 · 2 komentarze

Wprawdzie wiadomość ta nie jest już od kilku dni żadną nowością, ale dla porządku podajmy, że – zgodnie z moimi uprzednimi prognozami oraz stosownie do dzisiejszego obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym – w dniu 20 września 2012 r. Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VI Wydział Gospodarczy ogłosił upadłość dłużnika Amber Gold Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, obejmującą likwidację majątku upadłego.

Sędzią – komisarzem postępowania został SSR Ireneusz Fojuth, syndykiem zaś Józef Dębiński.

Sąd wezwał jednocześnie wierzycieli upadłego do zgłoszenia przysługujących im wierzytelności w terminie trzech miesięcy od obwieszczenia (tj. od dnia dzisiejszego).

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

ania Wrzesień 26, 2012 o 21:43

witam czytalam w pulsie biznesu ze zglosic wierzytelnosc odnosnie amber gold musze osobiscie w sadzie w gdansku? czy nie moze tego uczynic adwokat mnie reprezentujacy ? pozdrawiam

Odpowiedz

Wojciech Piłat Wrzesień 27, 2012 o 18:37

Witam. Zgłoszenie jak najbardziej może zostać przygotowane przez adwokata, działającego jako Pani pełnomocnik. Pozdrawiam.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem wojciech.pilat@pilatipartnerzy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: