Pandemia koronawirusa – a szanse i zagrożenia dla Twojego biznesu

Wojciech Piłat        22 marca 2020        Komentarze (0)

koronawirus a biznes

Moi Drodzy,

pandemia koronawirusa jest faktem. Jest też już oczywiste, że wywiera lub zaraz wywrze ona bardzo znaczny wpływ na Wasz biznes.

Wymusza to szybką reakcję i podjęcie działania majacych zaradzić nowopowstałym problemom. Im szybciej do nich przystąpicie, tym lepiej i tym większa szansa na uporządkowanie sytuacji.

Prawo daje ku temu liczne instrumenty prawne. Kluczowy jest czas na ich skorzystanie. Pisaliśmy o tym wielokrotnie w naszym Newsroom’ie, do lektury którego serdecznie zapraszam (kliknij tutaj). A więcej o koronawirusie i jego wpływie na Twoją firmę – w tym również o pozytywnych stronach pandemii – piszemy tutaj.

Zapraszam do pobrania specjalnie przygotowanego przez nas e-booka o szansach i zagrożeniach wynikających z pandemii COVID-19.

E-book dostępny jest na stronie głównej naszej kancelarii – pilatipartnerzy.pl

Informuję również, że zagrożenie koronawirusem nie przerywa funkcjonowania naszej Kancelarii, ani też nie wpływa na ilość i jakość naszej pracy. “Business as usual”. W domu, czy w biurze – pomagamy.

Zainteresowanych z całej Polski zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48 696 438 343) lub mailowego (biuro@pilatipartnerzy.pl).

Serdecznie pozdrawiam,

adw. dr Wojciech Piłat

 

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: