Pandemia koronawirusa – a szanse i zagrożenia dla Twojego biznesu

22 marca 2020 · 0 komentarzy

koronawirus a biznes

Moi Drodzy,

pandemia koronawirusa jest faktem. Jest też już oczywiste, że wywiera lub zaraz wywrze ona bardzo znaczny wpływ na Wasz biznes.

Wymusza to szybką reakcję i podjęcie działania majacych zaradzić nowopowstałym problemom. Im szybciej do nich przystąpicie, tym lepiej i tym większa szansa na uporządkowanie sytuacji.

Prawo daje ku temu liczne instrumenty prawne. Kluczowy jest czas na ich skorzystanie. Pisaliśmy o tym wielokrotnie w naszym Newsroom’ie, do lektury którego serdecznie zapraszam (kliknij tutaj). A więcej o koronawirusie i jego wpływie na Twoją firmę – w tym również o pozytywnych stronach pandemii – piszemy tutaj.

Zapraszam do pobrania specjalnie przygotowanego przez nas e-booka o szansach i zagrożeniach wynikających z pandemii COVID-19.

E-book dostępny jest na stronie głównej naszej kancelarii – pilatipartnerzy.pl

Informuję również, że zagrożenie koronawirusem nie przerywa funkcjonowania naszej Kancelarii, ani też nie wpływa na ilość i jakość naszej pracy. “Business as usual”. W domu, czy w biurze – pomagamy.

Zainteresowanych z całej Polski zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48 696 438 343) lub mailowego (biuro@pilatipartnerzy.pl).

Serdecznie pozdrawiam,

adw. dr Wojciech Piłat

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem wojciech.pilat@pilatipartnerzy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: