Pokongresowo, czyli reminiscencje z II Kongresu Prawa Restrukturyzacyjnego

12 kwietnia 2015 · 1 komentarz

Czas leci szybko, może nawet zbyt szybko. Trudno uwierzyć, że od II Kongresu Prawa Restrukturyzacyjnego minął już okrągły miesiąc.

kpr0915_1

(źródło: Instytut Allerhanda, www.kongres2015.allerhand.pl)

O samym wydarzeniu można śmiało powiedzieć, że – jak i inne konferencje organizowane przez Instytut Allerhanda – trzyma niezmiennie wysoki poziom merytoryczny. Wśród prelegentów i dyskutantów mieliśmy możność wysłuchać przedstawicieli Ministerstwa Sprawiedliwości i Ministerstwa Gospodarki, sędziów, syndyków oraz praktyków prawa i restrukturyzacji, przybyłych zarówno z kraju jak i zagranicy. Możliwość zabrania głosu w takim towarzystwie była dużym wyróżnieniem.

kpr1353_1

(źródło: Instytut Allerhanda, www.kongres2015.allerhand.pl)

Dla zainteresowanych, poniżej zamieszczam streszczenie swojego wystąpienia dotyczącego pozycji, praw i obowiązków doradców restrukturyzacyjnych w prawie restrukturyzacyjnym wraz z towarzyszącą mu prezentacją.

wystąpienie – KongRes

prezentacja – KongRes

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Wojciech Rudzki | spolkacywilna.info Kwiecień 14, 2015 o 17:21

Dzięki za relację obiecaną jakiś czas temu. Wieczorem przejrzę (przynajmniej pobierznie) prezentację. Bardzo żałuję, że IA nie udostępnia zapisu wideo z wystąpień.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem wojciech.pilat@pilatipartnerzy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: