„Przepraszam nie wystarczy” – rozmów z mec. Miłaszewskim ciąg dalszy

9 lutego 2019 · 0 komentarzy

Czy pamiętacie ten wywiad z moją skromną osobą?

 

Afera GetBack odszkodowanie? (wywiad)

 

Był to zapis mojej rozmowy z mec. Jackiem Miłaszewskim. Jacek jest znakomitym specjalistą od tematyki odszkodowań i zadośćuczynień. Jest też autorem znanego bloga „Przepraszam nie wystarczy”

Rozmawialiśmy wówczas głównie o  problemach firmy GetBack S.A. Szczególnie interesowała nas kwestia dochodzenia roszczeń przez właścicieli obligacji tej firmy.

Ciąg dalszy

W drugiej części wywiadu – dostępnej tutaj – mowa jest o upadłościach i związanych z tym kwestiach wypłaty odszkodowania, a także zadośćuczynienia za straty moralne z powodu upadłości firmy.

Rozmawialiśmy także o winie państwa za upadek firmy, wzroście liczby upadłości w naszym kraju i przyczynach tego stanu rzeczy. Mówiliśmy także o tym, jakie działania można podjąć, aby zapobiec upadłości.

 

Odszkodowanie za upadłość

 

Serdecznie zapraszam do lektury!

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem wojciech.pilat@pilatipartnerzy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: