„Przepraszam nie wystarczy” – rozmów z mec. Miłaszewskim ciąg dalszy

9 lutego 2019 · 0 komentarzy

Czy pamiętacie ten wywiad z moją skromną osobą?

 

Afera GetBack odszkodowanie? (wywiad)

 

Był to zapis mojej rozmowy z mec. Jackiem Miłaszewskim. Jacek jest znakomitym specjalistą od tematyki odszkodowań i zadośćuczynień. Jest też autorem znanego bloga „Przepraszam nie wystarczy”

Rozmawialiśmy wówczas głównie o  problemach firmy GetBack S.A. Szczególnie interesowała nas kwestia dochodzenia roszczeń przez właścicieli obligacji tej firmy.

Ciąg dalszy

W drugiej części wywiadu – dostępnej tutaj – mowa jest o upadłościach i związanych z tym kwestiach wypłaty odszkodowania, a także zadośćuczynienia za straty moralne z powodu upadłości firmy.

Rozmawialiśmy także o winie państwa za upadek firmy, wzroście liczby upadłości w naszym kraju i przyczynach tego stanu rzeczy. Mówiliśmy także o tym, jakie działania można podjąć, aby zapobiec upadłości.

 

Odszkodowanie za upadłość

 

Serdecznie zapraszam do lektury!

 

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: