Razem możemy więcej

11 sierpnia 2014 · 0 komentarzy

Jak trafnie napisała ostatnio mec. Agnieszka Swaczyna, z samej natury życia wynika, iż „Prędzej, czy później, statystycznie rzecz ujmując, każdy trafi do sądu w jakiejś sprawie”. Pytaniem otwartym jest jedynie, czy będzie to sprawa związana z rodziną, wykonywaną pracą lub prowadzoną przez nas działalnością gospodarczą – a może niefortunną stłuczką samochodową i niesolidnym ubezpieczycielem.

W każdym przypadku niezbędna może się okazać pomoc prawnika – specjalisty z danej dziedziny prawa. Minęły już czasy, gdy idąc po poradę do adwokata lub radcy prawnego mogliśmy oczekiwać wyczerpującej porady z zakresu każdej sprawy. Każdy z nas dysponuje oczywiście wiedzą ogólną, pozwalającą na analizę problemu, z którym się u nas zjawisz. Jednakże posiadamy zazwyczaj jedną lub najwyżej kilka specjalizacji, w zakresie których świadczymy usługi na najwyższym możliwym poziomie. Poziom skomplikowania przepisów, a także ilość wiedzy, jaką trzeba przyswoić, przekracza możliwości jednego człowieka.

Dlatego też już od pewnego czasu wraz z grupa znajomych współtworzymy LexMonitor (www.lexmonitor.pl).

LexMonitor to portal skupiający prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa – od prawa administracyjnego po prawo zamówień publicznych. Na chwilę obecną skupiamy ponad siedemdziesiąt osób o najróżniejszych specjalizacjach. Na portalu publikujemy bieżące informacje z prowadzonych przez nas blogów prawniczych. Poprzez prowadzenie własnych blogów chcemy podzielić się tym, co mamy najlepszego: swoją wiedzą i doświadczeniem. Uznaliśmy, że taka forma przekazu – blog prawniczy – jest najlepszym miejscem do tego celu.

Każdy z nas jest nie tylko adwokatem lub radcą prawnych, ale też wysoko wykwalifikowanym specjalistą w swojej dziedzinie.

W LexMonitorze znajdziesz najnowsze wiadomości niemal ze wszystkich dziedzin prawa: rodzinnego, handlowego i spółek, karnego, podatków, prawa pracy, odszkodowań, prawa medycznego, różnych sfer administracji i innych.

Zachęcam Cię gorąco do odwiedzin naszych blogów!

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: