„Przepraszam nie wystarczy”, afera GetBack i wywiad w jednym

4 lipca 2018 · 0 komentarzy

W ostatnim czasie miałem okazję po raz kolejny porozmawiać i wymienić poglądy z moim serdecznym kolegą mec. Jackiem Miłaszewskim – znakomitym specjalistą od tematyki odszkodowań i zadośćuczynień, autorem znanego bloga „Przepraszam nie wystarczy”.

Jak się okazało, nasze spotkanie i rozmowa miały swój dalszy ciąg …

GetBackJacek doszedł bowiem do wniosku, że poruszane przez nas wątki są na tyle ciekawe, że warto je spisać i opublikować w formie swoistego wywiadu. Jego pierwsza część jest dostępna tutaj, a skupiamy się w niej na problemach firmy GetBack S.A., a zwłaszcza kwestią dochodzenia roszczeń przez właścicieli obligacji tej firmy. Zainteresowanych zapraszam do lektury:

Afera GetBack odszkodowanie? (wywiad)

Ponieważ jednak wątki dotyczące GetBack stanowiły tylko małą część naszej rozmowy, można zapewne spodziewać się dalszych części. O kolejnych publikacjach będę Was oczywiście informował.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem wojciech.pilat@pilatipartnerzy.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis: