Nauki nigdy dość…

Wojciech Piłat        10 lipca 2016        Komentarze (1)

Jak rzekł ongiś klasyk: „Najlepiej jest się uczyć golić na cudzej brodzie” 🙂

 

zdjecie

 

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 1 comment… read it below or add one }

  Ewa 5 września, 2016 o 17:58

  Witam,
  W wyniku bardzo skomplikowanych i trudnych zdarzen, uzyskalam upadłosc konsumencka,sprzedano mieszkanie i zostałam z cieżko chorym na schizofrenie paranoidalna dorosłym synem bez dachu nad głowa.Owszem,zabezpieczono srodki na wynajem,ale nigdzie go nie uzyskam z powodu w/w przypadku. Złożylismy wniosek w Urzedzie Gminy o mieszkanie ,ale z powodu dochodu,bowiem nie uwzględniono,ze syndyk pobiera kwoty z mojego wynagrodzenia a z syna renty spłacam Jego komorników,to tylko może dostać syn sam mieszkanie do remontu bez uwzględnienia mojej osoby,jako matki ,jako opiekuna i jako osoby ,która jest obecnie bezdomna w wieku 55 lat. Poświeciłam wszystko ,aby syna znależć po półrocznych poszukiwaniach za granica,jestem Jego opiekunem bo jest całkowicie niezdolny do pracy z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności z orzeczeniem sadowym do prawa oddzielnego pokoju.Nie moge zrozumiec,ze Urzad Gminy nie uznaje skutków prawa upadłościowego,ani ustawy o pomocy osobom chorym psychicznie i ich rodzinom.Owszem,dostałam rade,ze syna do Domu Opieki a ja do TBS. Zgroza!!!!!!! Uzasadnienie,ze Gmina pracuje podług Ustawy z roku 2005,a wówczas nic nie było wiadome o bezdomności na skutek procesu upadłościowego.Nie jest mnie stać na pomoc płatna prawna i dlatego pozwoliłam sobie napisać do Pana z prosba o podpowiedz,jak obronić sie na swoim przykładzie,gdy nie ma mozliwości jeszcze odniesienia do innych przykładów,bo dopiero wprowadzane jest to prawo bez odniesienia do innych przepisów.Mam przyznany termin spotkania z Prezydentem Miasta,liczę na Jego moc,ale z prawnymi casusami nie mogę sobie poradzić,będę bardzo wdzięczna za pomoc .
  Z poważaniem
  Ewa M

  Odpowiedz

  Leave a Comment

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Previous post:

  Next post: