Nowe informacje o majątku Amber Gold Sp. z o.o.

Wojciech Piłat        17 września 2012        Komentarze (0)

Zgodnie z dzisiejszymi doniesieniami prasowymi Amber Gold Sp. z o.o. jest (lub niedawno była, artykuł tego nie precyzuje) właścicielem jedenastu nieruchomości, stu czterdziestu samochodów, czterech autobusów oraz sprzętu IT, mebli, kruszcu i środków pieniężnych (źródło: wyborcza.pl). Ma tak wynikać ze wstępnego sprawozdania, które przygotował dla sądu upadłościowego zarządca przymusowy spółki, mec. Józef Dębiński.
Jeżeli powyższe informacje są choćby w przybliżeniu zgodne z prawdą, to w pełni potwierdzają się przewidywania zawarte w poprzednich postach, iż ogłoszenie upadłości nastąpi niebawem. Nie ujawniono szacowanej wartości majątku, jednakże z całą pewnością jest to majątek, który wystarczy na koszty postępowania upadłościowego.

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 comments… add one now }

  Leave a Comment

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Previous post:

  Next post: