Ogłoszono upadłość Amber Gold Sp. z o.o.

Wojciech Piłat        25 września 2012        2 komentarze

Wprawdzie wiadomość ta nie jest już od kilku dni żadną nowością, ale dla porządku podajmy, że – zgodnie z moimi uprzednimi prognozami oraz stosownie do dzisiejszego obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym – w dniu 20 września 2012 r. Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VI Wydział Gospodarczy ogłosił upadłość dłużnika Amber Gold Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, obejmującą likwidację majątku upadłego.

Sędzią – komisarzem postępowania został SSR Ireneusz Fojuth, syndykiem zaś Józef Dębiński.

Sąd wezwał jednocześnie wierzycieli upadłego do zgłoszenia przysługujących im wierzytelności w terminie trzech miesięcy od obwieszczenia (tj. od dnia dzisiejszego).

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 2 comments… read them below or add one }

  ania 26 września, 2012 o 21:43

  witam czytalam w pulsie biznesu ze zglosic wierzytelnosc odnosnie amber gold musze osobiscie w sadzie w gdansku? czy nie moze tego uczynic adwokat mnie reprezentujacy ? pozdrawiam

  Odpowiedz

  Wojciech Piłat 27 września, 2012 o 18:37

  Witam. Zgłoszenie jak najbardziej może zostać przygotowane przez adwokata, działającego jako Pani pełnomocnik. Pozdrawiam.

  Odpowiedz

  Leave a Comment

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Previous post:

  Next post: