Pokongresowo, czyli reminiscencje z II Kongresu Prawa Restrukturyzacyjnego

Wojciech Piłat        12 kwietnia 2015        Komentarze (1)

Czas leci szybko, może nawet zbyt szybko. Trudno uwierzyć, że od II Kongresu Prawa Restrukturyzacyjnego minął już okrągły miesiąc.

kpr0915_1

(źródło: Instytut Allerhanda, www.kongres2015.allerhand.pl)

O samym wydarzeniu można śmiało powiedzieć, że – jak i inne konferencje organizowane przez Instytut Allerhanda – trzyma niezmiennie wysoki poziom merytoryczny. Wśród prelegentów i dyskutantów mieliśmy możność wysłuchać przedstawicieli Ministerstwa Sprawiedliwości i Ministerstwa Gospodarki, sędziów, syndyków oraz praktyków prawa i restrukturyzacji, przybyłych zarówno z kraju jak i zagranicy. Możliwość zabrania głosu w takim towarzystwie była dużym wyróżnieniem.

kpr1353_1

(źródło: Instytut Allerhanda, www.kongres2015.allerhand.pl)

Dla zainteresowanych, poniżej zamieszczam streszczenie swojego wystąpienia dotyczącego pozycji, praw i obowiązków doradców restrukturyzacyjnych w prawie restrukturyzacyjnym wraz z towarzyszącą mu prezentacją.

wystąpienie – KongRes

prezentacja – KongRes

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 1 comment… read it below or add one }

  Wojciech Rudzki | spolkacywilna.info 14 kwietnia, 2015 o 17:21

  Dzięki za relację obiecaną jakiś czas temu. Wieczorem przejrzę (przynajmniej pobierznie) prezentację. Bardzo żałuję, że IA nie udostępnia zapisu wideo z wystąpień.

  Odpowiedz

  Leave a Comment

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez PIŁAT i PARTNERZY Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. p. w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Previous post:

  Next post: